Logo DPmÚL

Průzkum spokojenosti 2013

06. 11. 2013
Dopravní podnik města Ústí nad Labem by rád zlepšil své služby. A nejlépe tak, že se přímo zeptá cestujících, co jim vyhovuje a co jim naopak zážitek z jízdy kazí.

Jak jste spokojeni s nabídkou spojů v pracovních i volných dnech v městské hromadné dopravě v Ústí nad Labem? Jak jste spokojeni s informovaností, s ochotou a jednáním zaměstnanců DPMUL? Zda se cítíte v MHD bezpečně? I na takové a mnohé další otázky se průzkumníci budou ptát.

Akce  je naplánovaná na 12. a 13. listopadu 2013 a tazatelé budou oslovovat cestující po celý  den v centru města, v prostoru zastávek Mírové náměstí, Revoluční, Divadlo a Hraničář.

Dotazník bude od pondělí 11. 11. 2013 také ke stažení na našich internetových stránkách nebo ho bude k dispozici k vyplnění a odevzdání v informačním centru DPMUL v  Revoluční  ulici číslo 26. V uvedených dnech od 6:30 do 16:30 hodin.

Dotazník bude anonymní.

Názor cestujících nás opravdu velmi zajímá a děkujeme všem, kteří budou tazateli osloveni a na otázky odpoví. Výsledky anonymního průzkumu budou následně použity ke zvýšení kvality poskytovaných služeb.

Dotazník ke stažení zde.