Logo DPmÚL

Objízdná trasa na Střekově

16. 07. 2020
Dne 18. 7. 2020 bude na linkách číslo 60 a 62, z důvodu odstranění havárie vodovodního řadu v ulici Národního odboje na Střekově, zavedena náhradní autobusová doprava.

V tento den od cca 8:00 hodin linky 9, 13, 17, 27, 60 a 62 pojedou ve směru na Střekov po objízdné trase:


Zrušené zastávky:

Krajský soud směr centrum - náhradní zastávka ZPA směr Svádov/Kamenný Vrch kde budou zastavovat linky 9, 17, 27 při jízdě směr centrum

ZPA směr Krajský soud - náhradní zastávka ZPA směr Svádov/Kamenný Vrch kde budou zastavovat linky 9, 17, 27 při jízdě směr centrum


Po sjezdu z mostu E. Beneše odbočí vlevo do ulice Kramoly, kam bude přesunuta zastávka Krajský soud směr Střekov, dále odbočí vpravo do ulice Hviezdoslavova. Na křižovatce s ulicí Děčínská linky 9, 17 a 27 odbočí vpravo a budou pokračovat po své trase směr Brná, Církvice a linky 13, 60 a 62 odbočí vlevo a budou pokračovat do zastávky ZPA a dále po své trase.

Ve směru do centra budou linky 9, 17 a 27 z kruhového objezdu pod Setuzou pokračovat ulicí Děčínská do zastávky ZPA směr Svádov/Kamenný Vrch, do které bude přesunuta zastávka Krajský soud směr centrum a spoje dále pojedou přes Mariánský most na Mírové náměstí a dále po své trase.

Linka 13 ve směru do centra vynechá zastávky ZPA a Krajský soud směr centrum a pojede ze zastávky ČOV přímo přes Mariánský most na Mírové náměstí a dále do Revoluční.

Linky 60 a 62 ze zastávky Kamenný vrch škola vynechají zastávky ZPA a Krajský soud směr centrum a pojedou přímo přes Mariánský most na Mírové náměstí a dále po své trase.


Situační mapka objízdné trasy


Mapka objízdné trasy zde