Dopravní podnik města Ústí nad Labem

Vánoční MHD

25. 11. 2023

Ústí nad Labem – Dopravní podnik města Ústí nad Labem pokračuje v krásné tradici. Od prosince budou opět pravidelně nasazovány vánočně nazdobené trolejbusy.

,,V roce 2019 jsme do ulic města Ústí nad Labem nasadili první vánočně ozdobený trolejbus. O rok později jsme radost zdvojnásobili a lidé tak mohli vídat dva vánočně nazdobené a osvícené trolejbusy. Jsme rádi, že můžeme i letos pokračovat v této krásné tradici. Těší nás, že můžeme našim cestujícím, a samozřejmě i ostatním, přivézt trochu vánoční atmosféry a těm nejmenším vykouzlit úsměv na tváři. To vše by se nemohlo uskutečnit bez našich šikovných zaměstnanců, kteří obětavě věnují svůj čas přípravám během několika víkendů. Poděkování jim patří za jejich neocenitelnou práci a oddanost,“ řekla Simona Mohacsi, výkonná ředitelka společnosti.

Cestující se mohou těšit na vánočně ozdobené trolejbusy až do svátku Tří králů. „Těšíme se na fotografie, které budou lidé sdílet a označovat u nich naši společnost. Ve spolupráci se Severočeským klubem spisovatelů jsme připravili novinku. V jednom vánočním trolejbusu najdou cestující uvnitř rozmístěné vánoční básničky, které jízdu jistě zpříjemní,“ dodala Jana Dvořáková, tisková mluvčí společnosti.

 

v Ústí nad Labem dne 25. listopadu 2023 za DPmÚL a.s. Jana Dvořáková, tisková mluvčí