ŘIDIČ/KA AUTOBUSU

NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK 20.000 Kč

Místo výkonu práce: Ústí nad Labem
Datum předpokládaného nástupu: po domluvě
Středisko: Autobusový provoz

Náplň práce:

  • řízení vozidel městské hromadné dopravy
  • práce v turnusovém rozdělení služeb – ranní, odpolední, dělená směna
  • znalost a dodržování tarifních podmínek, smluvních přepravních podmínek a dalších vnitřních předpisů zaměstnavatele týkajících se práce řidiče autobusu
  • kontrola vozidla před výjezdem a během služby
  • dodržování výstrojové kázně

Požadavky na pozici:

  • minimálně řidičský průkaz sk. B vydaný v ČR
  • věk minimálně 21 let
  • bezproblémová komunikace
  • časová flexibilita
  • řidičské oprávnění sk. D výhodou

Nabízíme:

  • možnost získání požadované kvalifikace (řidičské oprávnění sk. D a profesní způsobilost pro sk. D) prostřednictvím naší vlastní Autoškoly
  • fond pracovní doby 40 hodin/týden
  • nástupní mzda 27.000 – 30.000 Kč/měsíc + měsíční osobní ohodnocení, další odměny
  • 5 týdnů dovolené
  • zaměstnanecké jízdné i pro rodinné příslušníky
  • stravenky v hodnotě 100 Kč/den plně hrazené zaměstnavatelem
  • příspěvek ve výši 600 Kč/měsíc do Cafeterie,
  • příspěvek 500 Kč/měsíc na penzijní nebo životní pojištění
  • pojištění odpovědnosti za škody z výkonu povolání

Požadované doklady pro zařazení do výběrového řízení: strukturovaný životopis zaměřený na průběh dosavadní praxe, odborné znalosti a dovednosti, jméno, příjmení, datum a místo narození, místo trvalého pobytu, kontaktní údaje (mobil, e-mail), výpis z rejstříku trestů a výpis z evidenční karty řidiče.  Přihlášky, včetně požadovaných dokladů je možné zaslat na email: personalni@dpmul.cz, případně doručit v obálce na adresu: Jateční 426, 400 19 Ústí nad Labem. Obálka bude označena textem: „Výběrové řízení – ŘIDIČ AUTOBUSU - NEOTVÍRAT“. Vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru.

Vyhlašovatel si vyhrazuje právo výběrové řízení kdykoliv zrušit, a to i bez udání důvodu.

Kontakt

Adresa Personální oddělení
Jateční 426
419 00 Ústí nad Labem
Telefon +420 475 652 106
E-mail personalni@dpmul.cz
Pozadí kontaktního panelu - autobus čekající na zastávce

Chcete být součástí našeho týmu?