Logo DPmÚL

Zahájení prodeje reklamních předmětů DPmÚL

03. 10. 2016
Nová série reklamních předmětů Dopravního podniku k zakoupení v Zákaznickém centru v ulici Revoluční. Již nyní máte možnost pořídit si originální předměty s motivem dopravních prostředků, které jinde nedostanete.
„Snažíme se pro příznivce městské hromadné dopravy dělat opravdu maximum. V dnešní době k celkové spokojenosti cestujících patří i doplňkové služby, jako je například prodej reklamních předmětů s motivy Dopravního podniku.“ Dodává výkonný ředitel společnosti, Ing. Libor Turek, Ph.D. 
Pro naše fanoušky je připravena sérii reklamních předmětů, které si lze zakoupit v našem Zákaznickém centru v ulici Revoluční. Jedná se o zcela novou sérii předmětů, jejímž motivem se staly dopravní prostředky, které reálně jezdí po Ústí nad Labem. Symbolem této kolekce se stal nově pořízený trolejbus Škoda 28 Tr Solaris, který stál „modelem“ při jejich vzniku. Jeho skica je vyobrazena například na tričkách, taškách, magnetkách a dalších. Pro příznivce autobusové dopravy je pak k dostání speciální 8 GB Flash disk ve tvaru autobusu. Znalci jistě poznají, o který model autobusu se jedná. Ti, kteří se o MHD až tak nezajímají, určitě ocení originální tvar a nevšední Flash disk, který jen tak nikdo nemá. Více už ale prozrazovat nechceme.   
Předměty jsou koncipované tak, aby si je zájemci následně mohli upravit k obrazu svému. Například magnetky a bloky mají titulní stranu přizpůsobenou k vybarvení pastelkami nebo fixy, vše je na Vaší fantazii, jak si je zkrášlíte. Případně můžete blok zanechat tak jak je, věříme, že i tak bude pro Vás dostatečně platným pomocníkem. Rozmanitost reklamních předmětů bude časem přibývat, záleží na poptávce kupujících a fanoušků.  
„Nová kolekce propagačních předmětů obsahuje celkem 7 předmětů, které si lze pořídit v našem Zákaznickém centru v Ulici Revoluční.“ Věříme, že se budou předměty fanouškům líbit a časem se nabídka bude rozšiřovat.“ Uvádí vedoucí Zákaznického centra Ing. Michaela Zárybnická.