Logo DPmÚL

Valentýnská soutěž

11. 01. 2018
Překvapte svoji lásku valentýnkou v MHD a soutěžte o hodnotné ceny

Služeb dopravního podniku využívají tisíce cestujících každý den – jezdí do práce, za přáteli, za zábavou či sportem. Jsou však dny, které jsou speciální, a proto si Dopravní podnik města Ústí nad Labem a.s. ve spolupráci s Hospůdkou u Lípy pro Vás připravili soutěž ke dni svatého Valentýna.

Soutěž  s názvem ,,Překvap svoji lásku valentýnkou v MHD“ je určena všem, kteří chtějí vyjádřit nejkrásnější cit – lásku, člověku ve svém okolí – rodině, (tajným) láskám J atd.

Kdo se chce soutěže zúčastnit, musí do 5. 2. 2018 valentýnku (text), včetně svého kontaktu, zaslat na emailovou adresu emhadecko@dpmul.cz nebo zanést osobně do Zákaznického centra DPmÚL a.s. (Revoluční 26, formát A4 na výšku). Valentýnky budou následně vyvěšeny v autobusech a trolejbusech v termínu od 9. 2. 2018 do 22. 2. 2018.

Věřím, že soutěž není jen prostor k příjemnému prožití Valentýna, ale je to také možnost odhalení citů k druhému, které se někdy zdráháme říci osobně. DPmÚL a.s. v tento den rozšíří své služby a zdarma poskytne možnost vyznání svých citů k druhému pomocí valentýnských přáníček. Vaše cesta autobusem či trolejbusem v těchto dnech nemusí končit výstupem na zastávce, ale může pokračovat za někým, kdo Vás mile překvapil svým vyznáním,“ uvedl Ing. Libor Turek, Ph.D., výkonný ředitel společnosti.

V termínu od 14. 2. 2018 do 28. 2. 2018 budou valentýnky umístěny na facebookových stránkách DPmÚL a.s. Autoři prvních tří valentýnek , které získají nejvíce lajků, budou odměněni hodnotnými cenami:

1.      místo – večeře pro dva v příjemné Hospůdce u Lípy v celkové hodnotě 1 000 Kč.

2.      místo – večeře pro dva v příjemné Hospůdce u Lípy v celkové hodnotě 600 Kč.

3.      místo – večeře pro dva v příjemné Hospůdce u Lípy v celkové hodnotě 400 Kč.

Přejeme všem soutěžím hodně štěstí.

DPmÚL a.s. si vyhrazuje právo vyřadit vulgární či jinak nevhodné valentýnky.