Logo DPmÚL

Slavnostní křest vozů

15. 09. 2014
Vážení cestující, dovolujeme si vás tímto pozvat na slavnostní křest trolejbusů pořízených v rámci IPRM Mobilita, který se bude konat ve středu 17. září na Mírovém náměstí.

Pozvánka na slavnostní křest trolejbusů pořízených v rámci IPRM MOBILITA – Obnova vozového parku trolejbusů
a vyhlášení vítězů velké letní soutěže Otevři svůj Sejf


Vážení cestující,

dovolujeme si vás tímto pozvat na slavnostní křest trolejbusů pořízených v rámci IPRM Mobilita, který se bude konat ve středu 17. září na Mírovém náměstí. První takto pořízený vůz Škoda 27Tr Solaris nám slavnostně pokřtí a jeho patronem bude pan Jan Čaloun, olympijský vítěz a mistr světa v ledním hokeji, ústecký rodák.

Celý slavnostní den bude zahájen v 9. hodin, ponese se v duchu představení současných a plánovaných aktivit Dopravního podniku, zároveň zde bude prezentován nový projekt – Slavné ústecké sportovní osobnosti převzaly patronát nad našimi novými vozy.

Ve 14. hodin budou vyhlášena první tři místa velké letní soutěže „Otevři svůj Sejf“, kdy organizátorem je Dopravní podnik, hlavním partnerem společnost Erika a.s. a dále Městské služby, Muzeum Ústí nad Labem a další subjekty. Záštitu nad soutěží převzal a ceny předá náměstek primátora města Ústí nad Labem a člen představenstva Dopravního podniku pan Pavel Boček spolu se zástupci dalších partnerů.

V 15. hodin bude slavnostně pokřtěn první trolejbus. Křtu budou mimo pana Čalouna dále přítomni pan Martin Štěpánek, mistr světa v ledním hokeji roku 2000, pan Mgr. Josef Rajchert, držitel VI. Danu v karate, paní Silvie Netíková, vedoucí úspěšné taneční skupiny TS FREEDOM, zástupci výrobce a další hosté. Pro cestující máme připravenou autogramiádu uvedených osobností.

Součástí uvedeného dne budou i malé vědomostní soutěže pro děti a příchozí cestující s cílem informovat je o plánovaných možnostech Mobilní peněženky Sejf a dále pozvánka na slavnostní otevření nové tribuny zrekonstruovaného Městského stadionu.

Celým dnem nás provede profesionální moderátor, zájemcům z řad veřejnosti se budou věnovat ochotně naši zaměstnanci z oddělení dopravy, reklamy a zákaznických služeb, pozváni jsou zároveň i zástupci médií.

Věřím, že se vám připravený program bude líbit a těším se na vaši účast.

Tým Dopravního podniku