Logo DPmÚL

Pozvánka na slavnostní křest

10. 10. 2016
Pozvánka na slavnostní křest autobusu pořízeného v rámci Operačního programu životního prostředí.

Vážení přátelé a příznivci Dopravního podniku města Ústí nad Labem a.s.,

dovolujeme si Vás tímto pozvat na další slavnostní křest autobusu pořízeného v rámci Operačního programu životního prostředí, který se bude konat v pátek 14. října 2016 o poločase domácího utkání mezi FK Ústí nad Labem a MFK Vítkovice.

Budete mít jedinečnou možnost se na tento zápas dopravit zdarma a to autobusem, který bude označen FK Ústí nad Labem. Přistaven bude na Mírovém náměstí naproti OC Sever. Nastoupit budete moci již od 16:45 hodin a odjezd je naplánován na 17:10 hodin, směr Městský stadion. Na cestující bude v autobuse čekat hráč FK Ústí nad Labem Michal Leibl a cestou na utkání můžete soutěžit o automobil vybavený plnou nádrží, který Vám bude zapůjčen na celý víkend ZDARMA. Tuto zajímavou cenu nám poskytla společnost Auton CZ a.s, autorizovaný dealer vozů Škoda.

Na domácí utkání ústeckých fotbalistů a na křest autobusu Vás srdečně zvou výkonný ředitel Dopravního podniku města Ústí nad Labem a.s., Ing. Libor Turek, Ph.D. a výkonný ředitel FK Ústí nad Labem, Ing. Petr Heidendreich.

Utkání začíná v 18:00 hodin na Městském stadionu, přijďte fandit a podpořit tak naše fotbalisty a pokřtít s nimi autobus.

Těšíme se na Vás. Tým Dopravního podniku :-)