Logo DPmÚL

Pozvánka na Dětský den otevřených dveří 2022

16. 05. 2022
Hezký den vážení přátelé, dovolujeme si vás tímto srdečně pozvat na Dětský den otevřených dveří, který se uskuteční 11. června 2022.

Dětský den otevřených dveří se stává tradiční akcí, kterou pravidelně navštíví tisíce lidí. Je pořádán ve spolupráci se statutárním městem Ústí nad Labem.

Brány vozovny se otevřou v 9 hodin a celý program máme naplánovaný až do 15 hodin.

I v letošním roce máme pro děti připravená soutěžní stanoviště v počtu okolo 27 a zábavný doprovodný program. Nafukovací atrakce, airbrush tetování, balónky, mega bubliny, dětské koutky s exhibicemi Policie ČR, Městské policie a ústeckých hasičů. Dále budou k vidění taneční vystoupení, přehlídka vozového parku a ostatní techniky DPmÚL, prohlídka haly údržby trolejbusů, expozice pevného trakčního vedení a veřejného osvětlení, vozidlo odtahové služby atd.

Na své si přijdou i dospělí účastníci, kteří si zasoutěží o zajímavé ceny.

Také všem nabízíme možnost sednout si za volant některého z vystavených vozidel nebo si zkusit nasazovat sběrač trolejbusu.

Ale na co hlavně nesmíme zapomenout, poděkovat našim partnerům a sponzorům, bez kterých by se tento den nemohl uskutečnit.

Máme toho připraveno opravdu hodně, nedá se vše vyjmenovat, a hlavně si musíme nechat pro vás také nějaké překvapení.

Na setkání s vámi se těší tým Dopravního podniku.

A náš tip z loňských let prosazujeme i letos: „Když na Dětský den otevřených dveří DPmÚL a.s., tak právě městskou hromadnou dopravou“!

Akce je otevřená pro všechny věkové kategorie, tak neváhejte a přijďte.

Změna programu vyhrazena.

V průběhu dětského dne otevřených dveří budou pořizovány náhodné fotografické záběry, na základě oprávněného zájmu Dopravního podniku pro tiskové účely. Pro tento účel používané záběry povoluje Nařízení EU a Nový občanský zákoník. Veškeré informace o ochraně osobních údajů jsou na www.dpmul.cz