Logo DPmÚL

Pozvánka na Dětský den otevřených dveří 2017

05. 06. 2017
Hezký den vážení přátelé, dovolujeme si vás tímto srdečně pozvat na Dětský den otevřených dveří, který se bude konat 17. června 2017 v prostorách trolejbusové vozovny Dopravního podniku města Ústí nad Labem a.s. ve Všebořicích – konečná trolejbusových linek 54 a 56.

Dětský den otevřených dveří se stává tradiční akcí, kterou pravidelně navštíví tisíce lidí. Pořádán je ve spolupráci se statutárním městem Ústí nad Labem v rámci Projektu Zdravé město a MA 21.

V letošním roce se brány vozovny otevřou už v 9 hodin a celým programem nás bude až do 15 hodin provázet oblíbený moderátor, Jirka Fait. 

A na co se můžete v letošním roce těšit? J

Děti na nafukovací atrakce, airbrush tetování, jízdy na šlapacích kárkách, balonky, mega bubliny, dětské koutky s exhibicemi Policie ČR, Městské policie a ústeckých hasičů. Dále budou k vidění ukázky první pomoci, vystoupení dětského pěveckého sboru, taneční vystoupení, přehlídka vozového parku a ostatní techniky DPmÚL, prohlídka haly údržby trolejbusů, expozice pevného trakčního vedení. A pozadu nezůstanou ani patroni našich vozů, se kterými se můžete setkat u jednotlivých soutěžních stanovišť.

Nově bude připraven i zábavný koutek pro ty nejmenší J

A nezapomněli jsme i na dospěláky, kteří se jistě s chutí zasoutěží o vstupenky od T-clubu, Pampalánie, Městských služeb nebo si u stánku BESIPu vyzkouší brýle simulující požití alkoholu a drog.

Také všem nabízíme možnost sednout si za volant některého z vystavených vozidel nebo si zkusit nasazovat sběrač trolejbusu.

Představíme další slavné sportovní týmy a jednotlivce, kteří jsou součástí projektu „Hledáme patrony nových vozů“ a v rámci Dětského dne otevřených dveří pokřtíme další tři autobusy pořízené v rámci projektu Operačního programu životního prostředí. A koho přivítáme do rodiny našich patronů? Kasuga z.s. Judo Velké Březno, Basta Cheerleaders - roztleskávačky a pana Zdeňka Fantu – vícenásobného mistra republiky v silovém trojboji. 

Ale na co hlavně nesmíme zapomenout, poděkovat našim partnerům a sponzorům, bez kterých by se tento den nemohl uskutečnit.

Máme toho připraveno opravdu hodně, nedá se vše vyjmenovat a hlavně si musíme nechat pro vás taky nějaké překvapení. Přijďte s námi prožít příjemnou sobotu a oslavit tak i 20 let od založení akciové společnosti DPmÚL.

Na setkání s vámi se těší Tým Dopravního podniku.

A náš tip z loňských let prosazujeme i letos: „Když na Dětský den otevřených dveří DPmÚL a.s., tak právě městskou hromadnou dopravou“, taky jak jinak J

PS: Nezapomeňte doma dobrou náladu.

Akce je otevřená pro všechny věkové kategorie, tak neváhejte a přijďte.

Změna programu vyhrazena.