Logo DPmÚL

Nový vyhledavač jízdních řádů

16. 05. 2013
Připravili jsme pro vás novou verzi vyhledávání jízdních řádů, která je kombinací vyhledávání v seznamu linek v PDF a vyhledavače spojení, který byl spuštěn na stránkách naší společnosti během minulého roku.


Nový vyhledavač umožňuje jednak vyhledání jízdního řádu konkrétní linky z konkrétní zastávky pro určený den, kdy po vyplnění požadované linky, směru, zastávky a dne kliknete na  a zobrazí se Vám jízdní řád pro vybranou linku a den. Na zobrazené stránce pak můžete kliknutím na název konkrétní zastávky zjistit odjezdy z jakékoliv zastávky v určený den.Pokud linkou cestujete pravidelně a zajímá Vás, jak linka jezdí v pracovní dny, v sobotu, neděli a ve svátek, pak stačí kliknout na  . Zobrazí se stránka, kde jsou přehledně vedle sebe jízdní řády pro pracovní dny i pro soboty, neděle a svátky. V levém sloupci jsou zastávky vybrané linky v požadovaném směru. Budete-li chtít znát odjezdy z jiné zastávky, stačí kliknout na její název.Pod odkazemje k dispozici klasický sdružený jízdní řád.

Jednotlivé jízdní řády je možné vytisknout kliknutím na ikonu tiskárny v levém horním rohu.

Novinkou je možnost vyhledání polohy zastávky a to kliknutím na modrou vlaječku před názvem zastávky.

Pokud byste měli jakýkoliv dotaz, obraťte se na nás prostřednictvím bezplatné infolinky  800 100 613, ve všední dny od 6:30 do 16:30.