Logo DPmÚL

Kupón na MHD z pohodlí domova

09. 10. 2017
Kupujete si časový kupón na MHD a nebaví vás stát u přepážky? Pak je tu SEJF.

Už žádné karty ani jízdenky, mějte kupón ve vašem mobilním telefonu. Nyní máte možnost ONLINE nákupu časových kupónů pro zónu 101.

Uživatelé chytrých telefonů mají nyní k dispozici multifunkční platební nástroj, který umí víc než jen platit. Platforma SEJF rozšiřuje možnosti bezhotovostního a bezkontaktního placení jízdenek pro jednotlivou jízdu a časových kupónů platných na linkách městské hromadné dopravy a linkách dopravců zapojených do systému Doprava ústeckého kraje v zóně 101 Ústí nad Labem, mimo linek Českých drah. Kromě zakoupení jízdenek pro jednotlivou jízdu lze v našem e-shopu provádět vlastní registraci zákazníka a nákup časových kupónů platných pro zónu 101 Ústí nad Labem (stejně jako v zákaznickém centru DP v Revoluční ul. 26, Ústí nad Labem). Zakoupit kupón tak můžete prostřednictvím platební brány, z pohodlí domova. Váš kupón se pak objeví ve Vašem mobilním telefonu, v aplikaci SEJF.

V případě ztráty nebo odcizení Vašeho zařízení se nemusíte obávat, že o časový kupón přijdete. V novém telefonu si znovu nainstalujete SEJF a získáte opět přístup k penězům i k časovému kupónu, které jste si do sejfu vložili. 

Navštivte náš e-shop SEJF pro podrobnější informace.

Více o aplikaci SEJF na www.sejf.cz