Logo DPmÚL

Hledáte zaměstnání? Baví Vás řídit?

03. 06. 2016
Pak hledáme právě Vás. Nalezni stabilní zaměstnání a hlavně práci, která má smysl, staň se řidičem trolejbusu
Hledáte stabilní zaměstnání? Nyní máte možnost! 

Řídit trolejbus u nás mohou muži, ale i ženy. Zdá se Vám to nezvyklé? Naše dlouholetá řidička MHD Kateřina Vám vzkazuje: Přijďte a vyzkoušejte si to. Třeba nebudete chtít přestat jako já! 

„Nedovedu si představit, že bych dělala něco jiného. Někde být zavřená v budově, za pultem prodávat nebo chodit na jedno místo do kanceláře každý den. Mám z toho husí kůži. Takhle jsem každý den někde jinde, a přitom se denně vracím domů za svou rodinou. Mám nad sebou troleje, sleduji výhybky a vím, že moje práce má smysl.“  

Paní Kateřina má vystudovanou ekonomickou školu, již 8 let pracuje u Dopravního podniku v Ústí nad Labem a.s. a nedovede si představit, že by měla jinou práci. Její vášeň pro řízení trolejbusu začala po narození jejího potomka, kdy byla na mateřské a její manžel pracoval u Dopravního podniku. Začala se zajímat o práci za volantem, a zda by ji Dopravní podnik nepřijal. Stalo se a ona si tak mohla splnit svůj sen.  

Řídit 18 metrové vozidlo, které může vážit až 26 tun, to byla meta, kterou hravě zvládla. „Cestující mi čas od času poděkují, že řídím opravdu dobře, to je ta nejlepší pochvala.“ Každý tu má svou oblíbenou linku a já mám i dokonce svůj trolejbus“.   

Po celou dobu neměla paní Kateřina žádnou dopravní nehodu a k dnešnímu dni ujela bezmála 400 tisíc km.  Řízení tak velkého monstra není pro každého, ale pokud si troufáte i na takhle velké věci, neváhejte se nám ozvat. 

Nabízíme stabilní zaměstnání, stravenky plně hrazené zaměstnavatelem, 5 týdnů dovolené, Flexi pasy, uniformu a to podstatné: Dělat práci, která má smysl - ročně převezeme 40 000 000 lidí.  

V případě zájmu o povolání řidičky / řidiče nás neváhejte kontaktovat na emailu: pavel@dpmul.cz nebo na tel. čísle: 475 652 201