Logo DPmÚL

Hlavní cena soutěže Ústecké Selfie 2016 byla předána výherkyni

14. 10. 2016
12. 10. 2016 se konalo závěrečné losování soutěže Ústecké Selfie 2016. Hlavní cenou soutěže byla kvadrokoptéra s HD kamerou.

Letní soutěžní putování o ceny - ÚSTECKÉ SELFIE 2016, tak se jmenoval již čtvrtý ročník letní soutěže, kterou pořádal Dopravní podnik města Ústí nad Labem a.s. Partnery soutěže byly eshop Rcmodels.cz, Zoologická zahrada Ústí nad Labem, Kostel sv. Floriána, zámek Krásné Březno, Státní zámek Velké Březno, Muzeum modelové železnice na zámku Trmice, Ústecké podzemí, Muzeum města Ústí nad Labem, Městské služby Ústí nad Labem a Zdravé město Ústí nad Labem.

Soutěž probíhala od 1. 7. do 30. 9. 2016 a jejím smyslem bylo, aby soutěžící navštívili co nejvíce lokalit v okolí Ústecka. Na daném místě pořídili svoje selfie a fotku publikovali na Facbookové stránce www.facebook.com/dpmul.leto2016. Lokalit bylo zařazeno do soutěže celkem 30 a byly jasně definovány v pravidlech soutěže. Jejich nalezení ale nebylo vždy jednoduché. Příkladem může být pořízení selfie u sloupu trakčního vedení číslo 11004 nebo selfie v trolejbuse Karla IV., což znamenalo zjistit, v jakém trolejbuse jsou fotografie Karla IV. a vyfotit se s nimi. Soutěžící díky soutěži poznávali i jiná zajímavá místa, jako například Ústecké podzemní, rozhledny, Jezero Milada, Vaňovský vodopád a další.

Dílčí vyhodnocení soutěže probíhalo vždy jedenkrát za 14 dní. V průběhu soutěže mohli výherci získat poukázky od města Ústí nad Labem, permanentky na vstupy do sportovních zařízení, plyšová zvířátka ze Zoologické zahrady Ústí nad Labem, bloky, tužky, omalovánky, puzzle a další předměty partnerů. Konečné vyhodnocení soutěže proběhlo 12. 10. 2016. a o výherci rozhodlo losování.

Pořadatel soutěže společně se zástupci města Ústí nad Labem se rozhodli ještě před závěrečném losování, odměnit Elišku Junkovou, která jako jediná soutěžící navštívila všech 30 lokalit. Obdržela dárkové předměty od Dopravního podniku a města Ústí nad Labem. Sezvaní finalisté soutěže se už těšili na závěrečné losování o hlavní cenu. Losování se zhostil Ing. Jiří Randák, provozně technický náměstek výkonného ředitele Dopravního podniku města Ústí nad Labem a. s. Vylosovanou se stala slečna Nikola Staňková a získala tak dron s HD kamerou. Výherkyni blahopřejeme.