Logo DPmÚL

Dopravce roku Ústeckého kraje 2011

18. 11. 2011
V letošním ročníku ankety Dopravce roku Ústeckého kraje získal Dopravní podnik města Ústí nad Labem cenu v kategorii Spolehlivost.

Slavnostní vyhlášení ankety se konalo v úterý 15. listopadu 2011 v ústeckém Clarion Congress Hotelu. Mezi účastníky nechyběli zástupci dopravců zajišťujících dopravní obslužnost v Ústeckém kraji, odborné poroty a partnerů ankety. Výherci přebírali ceny z rukou hejtmanky Ústeckého kraje, Jany Vaňhové.

V letošním klání se Dopravní podnik města Ústí nad Labem ocitl na stupních vítězů ve vedlejší kategorii "Spolehlivost", kde vystřídal loňského držitele ocenění Dopravní podnik měst Chomutova a Jirkova a.s.

Do ankety se letos zapojilo přes 3300 hlasujících, z nichž více než 900 ohodnotilo Dopravní podnik města Ústí nad Labem.

Děkujeme všem, kteří nás v anketě podpořili a věříme, že v příštím roce budeme moci tento úspěch zopakovat.

 

Výkonný ředitel Dopravního podniku města Ústí nad Labem a.s. Tomáš Kraus přebírá ocenění z rukou hejtmanky Ústeckého kraje Jany Vaňhové

 

Dopravní podnik města Ústí nad Labem uspěl v jedné z vedlejších kategorií ankety, a to ve spolehlivosti poskytované dopravy

 

Celkem devět předávaných cen si v letošním roce rozdělilo sedm krajských dopravců

Foto: Oddělení tiskových informací Krajského úřadu Ústeckého kraje

 

Kompletní výsledky ankety si můžete prohlédnout zde.