Logo DPmÚL

Dětský den otevřených dveří

06. 06. 2023

8. Dětský den otevřených dveří, který se uskuteční v sobotu 10. června 2023 od 9hodin v prostorách trolejbusové vozovny DPMÚL ve Všebořicích.

Brány vozovny se otevřou opět v 9 hodin a celý program máme naplánovaný až do 15 hodin.

V letošním roce máme pro děti připraveno 32 soutěžních stanovišť a další zábavný doprovodný program. Nafukovací atrakce, malování na obličej, airbrush tetování, balónky, mega bubliny, dětské koutky s exhibicemi Policie ČR, Městské policie a ústeckých hasičů. Dále budou k vidění taneční vystoupení, přehlídka vozového parku a ostatní techniky DPmÚL, prohlídka haly údržby trolejbusů, expozice pevného trakčního vedení, veřejného osvětlení a vozidlo odtahové služby.

Na své si přijdou i dospělí účastníci, kteří si v letošním roce zasoutěží o velice zajímavé ceny.

Návštěvníkům také nabízíme možnost sednout si za volant některého z vystavených vozidel nebo si zkusit nasazovat sběrač trolejbusu.

Máme toho připraveno opravdu hodně ?

A náš tip z loňských let prosazujeme i letos: „Když na Dětský den otevřených dveří DPmÚL a.s., tak právě městskou hromadnou dopravou“! :-)

V rámci akce budou jezdit i historická vozidla:

  • Karosa B732
  • Ikarus 280
  • Patrový autobus

Jízdní řád směr Všebořice zde

Jízdní řád směr Mírové nám. zde

Těšíme se na setkání s Vámi :-)

Změna programu vyhrazena.

V průběhu dětského dne otevřených dveří budou pořizovány náhodné fotografické záběry, na základě oprávněného zájmu Dopravního podniku pro tiskové účely. Pro tento účel používané záběry povoluje Nařízení EU a Nový občanský zákoník. Veškeré informace o ochraně osobních údajů jsou na www.dpmul.cz