Logo DPmÚL

České rekordy v MHD

17. 03. 2015
Společnost BUS TV si zakládá na pozitivním obsahu svého vysílání a klade si za cíl přicházet se zajímavými informacemi nejen z regionů, ale i z celého Česka.

Tentokrát se spojila s Agenturou Dobrý den, která zastřešuje oblast rekordů a kuriozit v České republice a společně vytvořily seriál TV spotů ze světa českých rekordů. Ve spolupráci s dopravními podniky velkých měst jsou tyto spoty vysílány ve vozidlech městské hromadné dopravy. Cestující tak mají možnost pobavit se nad kuriózními kousky z netradičních činností českého člověka.

„Cesta do práce či do školy už nemusí být jen nepříjemným začátkem pracovního dne,“ říká jednatel společnosti Bus TV Richard Prajsler a dodává: „Každé dva týdny zveřejníme jedno nebo dvě nová, zábavná videa ze světa kuriozit. Seriál spotů budeme vysílat minimálně tři měsíce. Pokud se budou spoty cestujícím líbit, nevylučuji ani prodloužení vysílání tohoto pořadu.“ Na krátká videa se můžete těšit např. v Pardubicích, Hradci Králové, Liberci, Plzni, Mostě, Mladé Boleslavi, Zlíně, Ústí nad Labem, Třinci a dalších městech.

Ze zad na záda

Videa s kuriózními rekordy, která Agentura Dobrý den oficiálně eviduje, jsou vždy velmi žádaná. „Pokud chcete být svědky například toho, za jak dlouho dokáže 8 lidí dostat vlnu ze zad ovce na záda člověka, v podobě upleteného svetru, musíte se projet městskou dopravou,“ s úsměvem konstatuje Ing. Josef Vaněk, majitel Agentury Dobrý den. Záběry dokumentující vznik některých exponátů Muzea rekordů a kuriozit budou zcela jistě zpestřením jízdy pro každého z cestujících. Se zábavnými spoty, které jsou uváděny pod názvem „Svět českých rekordů“, se ve vozidlech MHD mohou cestující setkávat už od začátku března.Unikátní palubní vysílání ve vozech MHD, ve své komplexní formě, v sobě zahrnuje nejen zábavu, poučení, trénink mozku ale i pozvánky na zajímavé akce. Na další zajímavé pořady se můžete těšit v nejbližší době.

Společnost TTV LCD s.r.o., provozující síť LCD obrazovek BUS TV