Logo DPmÚL

Dopravní opatření - Mojžíř

Od pondělí 31. července dojde k mimořádné změně linkového vedení. Na základě dohody Statutárního města Ústí nad Labem, Městského obvodu Neštěmice a ve spolupráci s Dopravním podnikem města Ústí n. L. a. s. dochází k dopravnímu opatření v oblasti zastávek Mojžíř, Mojžíř sídliště a Neštěmice sídliště.

Zastávky Mojžíř, Mojžíř sídliště, Neštěmice sídliště a nástupní zastávka OD Květ linky 57 směr Mojžíř jsou nově vedeny v režimu celodenního nástupu předními dveřmi.

Linka 41 – spoje s odjezdem ze Skalky v 0:49 a v 1:49 hod. a z Klíše lázně v 1:22 a ve 2:18 hod. nebudou zajíždět do Mojžíře, Mojžíře sídliště a Neštěmice sídliště. Nově budou spoje odjíždět ze Skalky v čase 0:56 a v 1:56 hod.

Linka 51 – upraveny spoje s garantovaným nízkopodlažním pořadím.

Linka 57 – zkrácena do trasy Mojžíř – Mojžíř sídliště – Neštěmice sídliště a OD Květ. Nově nastaven jízdní řád linky v intervalu 20-30 minut v průběhu celého dne. Na lince je zaveden celodenní nástup předními dveřmi.

Linka 58 – zajišťuje obsluhu městské části Klíše za zkrácenou linku 57, linka nově pojede v oblasti Krásného Března přes zastávku Jungmannova.

Více informací zde