Informační centrum

Zákaznické a informační centrum

Kontaktní adresa:

Revoluční 26
401 11  Ústí nad Labem

Telefon:

475 258 183

E-mail:

info(zavináč)dpmul.cz

Otevírací doba:

pondělí – pátek:
6:00 - 18:00

sobota

7:00 - 12:00

Bezplatná infolinka:

800 100 613


 

Dopravní dispečink

Telefon:

475 211 547

SMS JÍZDENKA

9.12.2017
Oznámení o chybném rozesílání celodenních SMS jízdenek: lidé dostanou své peníze zpět

V sobotu 9. prosince 2017 došlo bohužel k technickým problémům, které zapříčinily opakované nevyžádané rozeslání celodenních SMS jízdenek v rámci Dopravního podniku města Ústí nad Labem a.s. Problém byl odhalen v řádu minut, přesto několik desítek SMS zpráv odešlo. Společnost Globdata, která systém SMS jízdenek provozuje, se všem dotčeným zákazníkům omlouvá a neprodleně zahájila technické zajištění systému, které do budoucna vyloučí podobnou chybu.

Je samozřejmé, že všichni dotčení zákazníci budou odškodněni a jejich peníze jim budou vráceny. A to formou dohody s mobilními operátory o zpětném navýšení kreditu, respektive stornování proběhlých plateb. V případě, že z technických důvodů nebude možné proběhlé platby anulovat, dostanou klienti své peníze formou přímé platby ze strany provozovatele.

Systém SMS Jízdenka přes vzniklé potíže fungoval standardním způsobem a neměl vliv na platnost skutečně objednaných SMS jízdenek.

Za vzniklé komplikace se omlouváme.

GLOBDATA, a.s.

SMS JÍZDENKA

Pro nákup částečně integrované mobilní jízdenky - tzv. SMS jízdenky pošlete SMS zprávu ve tvaru MDJ na číslo 90206. Jízdenka stojí 20 Kč
(+ cena SMS zprávy dle Vašeho tarifu u operátora), je přestupní a platí 60 minut jen v zóně 101 a to jak u spojů Dopravního podniku města Ústí nad Labem a.s., (DPmÚL), tak u spojů Dopravců Ústeckého kraje (DÚK). Nelze jí využít u vlaků Českých drah. 

Daňový doklad k SMS jízdence si můžete vytisknout na www.smsjizdenky.cz.