Informační centrum

Zákaznické a informační centrum a hlášení poruch veřejného osvětlení

Kontaktní adresa:

Revoluční 26
401 11  Ústí nad Labem

Telefon:

800 100 613

E-mail:

info(zavináč)dpmul.cz

Otevírací doba:

pondělí – pátek:
6:00 - 18:00

sobota - neděle
zavřeno

Bezplatná infolinka (slouží i k hlášení poruch na veřejném osvětlení):

800 100 613


 

Dopravní dispečink

Telefon:

475 211 547

Tisková zpráva

17.9.2021
Za Sdružení dopravních podniků ČR bude nově komunikovat Linda Hailichová

Sdružení dopravních podniků ČR (SDP ČR) od října rozšiřuje svou externí komunikaci směrem k médiím a odborné veřejnosti. Na nově vytvořenou pozici tiskové mluvčí nastupuje Linda Hailichová, která dříve působila mimo jiné jako tisková mluvčí Dopravního podniku města Brna.

„Sdružení dopravních podniků ČR je nejvýznamnější asociace provozovatelů městské hromadné dopravy v České republice, máme široký záběr aktivit v deseti odborných skupinách a o těchto aktivitách chceme prostřednictvím médií informovat veřejnost. Proto jsme se rozhodli pro vytvoření nové funkce tiskové mluvčí, která bude zajišťovat komunikaci s médii a veškerý servis pro novináře,“ uvedl k nové komunikační strategii předseda SDP ČR Tomáš Pelikán.

„Myslím si, že SDP ČR má velký potenciál a po vzoru jiných velkých svazů a sdružení se
v mediálním a veřejném prostoru může stát ještě silnějším hráčem, než doposud je. Sdružení má samo o sobě spoustu atraktivních témat, která můžeme médiím nabízet, a k mnoha dalším aktuálním tématům mohou představitelé sdružení vyjadřovat svá odborná stanoviska. Proto věřím, že dokážeme s novináři navázat oboustranně přínosné vztahy,“
řekla ke svému nástupu nová mluvčí Linda Hailichová.

Jako jeden z komunikačních nástrojů směrem k odborné veřejnosti a novinářům bude SDP ČR nově používat sociální síť Twitter, kde ho najdete pod názvem @SdruzeniDP (https://twitter.com/SdruzeniDP).

 

 

Kontakt pro média:

Linda Hailichová

tisková mluvčí SDP ČR

603 881 018

www.sdp-cr.cz

SMS JÍZDENKA

Pro nákup částečně integrované mobilní jízdenky - tzv. SMS jízdenky pošlete SMS zprávu ve tvaru MDJ na číslo 90206. Jízdenka stojí 22 Kč (+ cena SMS zprávy dle Vašeho tarifu u operátora), je přestupní a platí 60 minut na linkách MHD a PAD pouze v zóně 101 Ústí nad Labem a neplatí u železničních dopravců. Jízdní doklady jsou platné na linkách MHD a PAD pouze v zóně 101 Ústí nad Labem a neplatí u železničních dopravců. 

Daňový doklad k SMS jízdence si můžete vytisknout na www.smsjizdenky.cz.