AUTOKLEMPÍŘ

výběrové řízení

AUTOKLEMPÍŘ

Místo výkonu práce: Ústí nad Labem
Datum předpokládaného nástupu: ihned
Středisko: Údržba autobusů

Náplň práce:

  • oprava karoserií a skříní motorových vozidel/autobusů
  • odborné klempířské práce na vozidlech
  • demontáž a montáž jednotlivých skupin a podskupin a částí motorových vozidel
  • opravy a úpravy jednotlivých motorových vozidel a karoserie
  • svařování obloukem v ochranné atmosféře
  • vyrovnávání a broušení karoserie

Požadavky na pozici:

  • střední vzdělání v oboru autoklempíř/karosář/automechanik
  • svářečské zkoušky
  • praxe je důležitá, ale ani čerstvým absolventům dveře nezavíráme
  • manuální zručnost, spolehlivost, přesnost, proaktivní přístup, smysl pro detail, samostatnost, odpovědnost při plnění úkolů

Nabízíme:

  • fond pracovní doby 37,5 hod./týden
  • nástupní mzda 27.000 - 32.000 Kč/měs., osobní ohodnocení a další odměny
  • 5 týdnů dovolené, jízdní výhody i pro rodinné příslušníky
  • stravenky v hodnotě 100 Kč/den plně hrazené zaměstnavatelem
  • příspěvek ve výši 600 Kč/měs. do Cafeterie, příspěvek 500 Kč/měs. na penzijní nebo životní pojištění
  • pojištění odpovědnosti za škody z výkonu povolání

Požadované doklady pro zařazení do výběrového řízení: strukturovaný životopis zaměřený na průběh dosavadní praxe, odborné znalosti a dovednosti: jméno, příjmení, datum a místo narození, místo trvalého pobytu, kontaktní údaje (mobil, e-mail), doklad o dosaženém nejvyšším vzdělání, případně další doklady prokazující odborné vzdělání.

Přihlášky včetně požadovaných dokladů je možné zaslat na email: personalni@dpmul.cz, případně doručit v obálce na adresu: Jateční 426, 400 19 Ústí nad Labem. Obálka bude označena textem: „Výběrové řízení AUTOKLEMPÍŘ - NEOTVÍRAT“.

Vyhlašovatel si vyhrazuje právo výběrové řízení kdykoliv zrušit, a to i bez uvedení důvodu.

Kontakt

Adresa Personální oddělení
Jateční 426
419 00 Ústí nad Labem
Telefon +420 475 652 106
E-mail personalni@dpmul.cz
Pozadí kontaktního panelu - autobus čekající na zastávce

Chcete být součástí našeho týmu?