Informační centrum

Zákaznické a informační centrum

Kontaktní adresa:

Revoluční 26
401 11  Ústí nad Labem

Telefon:

800 100 613

E-mail:

info(zavináč)dpmul.cz

Otevírací doba:

pondělí – pátek:
6:00 - 18:00

sobota

7:00 - 12:00

Bezplatná infolinka:

800 100 613


 

Dopravní dispečink

Telefon:

475 211 547

Dezinfekce vozidel

17.3.2020
Dopravní podnik města Ústí nad Labem už od února v době výskytu úplavice zvýšil četnost dezinfekce vozidel.

Všechna vozidla, která vyjela a vyjedou na své kurzy, jsou plošně dezinfikována prostřednictvím desinfekčního prostředku SAVO, dezinfikují se tyče, madla, sedadla, podlahy, tlačítka.

Dále byly pořízeny ozónové generátory. Ozónový generátor je velmi účinné zařízení pro dezinfekci místností i interiérů vozidel všech typů. Vzduch čistí a dezinfikuje. Slouží také k dezinfekci prostor vozidel, kdy likvidují zárodky plísní, bakterie i další zdroje pachových částic. Ozónové generátory slouží také jako výborný likvidátor pachů, kouře a virů.

Od 17. března 2020 se zvýšila četnost dezinfekce vozidel i přímo na konečných zastávkách. Zaměstnanci společnosti po příjezdu vozidla dezinfekčním prostředkem SAVO dezinfikují tyče, madla, sedadla a tlačítka.

Dopravní podniky se zapojily k výzvě k maximální osobní odpovědnosti jednotlivce. Chraňte především sami sebe a svoje blízké a při využívání prostředků veřejné dopravy si zakrývejte nos a ústa. Pokud vlastníte roušku, neostýchejte se ji použít. Ostatním doporučujeme, aby se chránili alespoň šálou nebo šátkem či jinou alternativou. Buďte ohleduplní k sobě navzájem i k našim řidičům.

Pojďte s námi do toho: Moje rouška chrání tebe, tvoje rouška chrání mě!


SMS JÍZDENKA

Pro nákup částečně integrované mobilní jízdenky - tzv. SMS jízdenky pošlete SMS zprávu ve tvaru MDJ na číslo 90206. Jízdenka stojí 20 Kč
(+ cena SMS zprávy dle Vašeho tarifu u operátora), je přestupní a platí 60 minut jen v zóně 101 a to jak u spojů Dopravního podniku města Ústí nad Labem a.s., (DPmÚL), tak u spojů Dopravců Ústeckého kraje (DÚK). Nelze jí využít u vlaků Českých drah. 

Daňový doklad k SMS jízdence si můžete vytisknout na www.smsjizdenky.cz.