Informační centrum

Zákaznické a informační centrum

Kontaktní adresa:

Revoluční 26
401 11  Ústí nad Labem

Telefon:

475 258 183

E-mail:

info(zavináč)dpmul.cz

Otevírací doba:

pondělí – pátek:
6:00 - 18:00

sobota

7:00 - 12:00

Bezplatná infolinka:

800 100 613


 

Dopravní dispečink

Telefon:

475 211 547

Těšíme se na nové přírůstky do naší rodiny

9.10.2018
Ve Francii právě probíhají dokončovací práce na nových 5 autobusech pro DPmÚL a.s. s pohonem CNG, délky 18m.

Cestující veřejnost v Ústí nad Labem se může začít těšit na pět nových kapacitních nízkopodlažních kloubových autobusů značky Iveco Urbanway, které budou nasazeny do provozu na přelomu letošního a příštího roku.

Jako první v historii veřejné dopravy v Ústí nad Labem budou vybaveny celovozovou klimatizací.

Již standardem bude nízkoemisní provoz na stlačený zemní plyn (CNG) a plné pokrytí interiéru vozidla kamerovým systémem. Vozidla budou osazena palubním počítačem nejnovější generace a sofistikovaným, uživatelsky přátelským odbavovacím systémem. Samozřejmostí jsou dvě pozice pro invalidní vozík nebo kočárek, vybavené předepsaným zádržným systémem a výklopná plošina pro vozíčkáře ve druhých dveřích vozidla.

Jsme přesvědčeni, že je to významný posun v kvalitě a komfortu pro cestující veřejnost a že přinese stoupající trend ve využívání MHD v krajském městě.

SMS JÍZDENKA

Pro nákup částečně integrované mobilní jízdenky - tzv. SMS jízdenky pošlete SMS zprávu ve tvaru MDJ na číslo 90206. Jízdenka stojí 20 Kč
(+ cena SMS zprávy dle Vašeho tarifu u operátora), je přestupní a platí 60 minut jen v zóně 101 a to jak u spojů Dopravního podniku města Ústí nad Labem a.s., (DPmÚL), tak u spojů Dopravců Ústeckého kraje (DÚK). Nelze jí využít u vlaků Českých drah. 

Daňový doklad k SMS jízdence si můžete vytisknout na www.smsjizdenky.cz.