Informační centrum

Zákaznické a informační centrum a hlášení poruch veřejného osvětlení

Kontaktní adresa:

Revoluční 26
401 11  Ústí nad Labem

Telefon:

800 100 613

E-mail:

info(zavináč)dpmul.cz

Otevírací doba:

pondělí – pátek:
6:00 - 18:00

sobota - neděle
zavřeno

Bezplatná infolinka (slouží i k hlášení poruch na veřejném osvětlení):

800 100 613


 

Dopravní dispečink

Telefon:

475 211 547

Pekelná jízda aneb Mikuláš v MHD

23.11.2022
Dopravní podnik města Ústí nad Labem a.s. pořádá pro děti Mikuláše.

,,Dva roky jsme nemohli uskutečnit Mikuláše v MHD. Proto nás těší, že v letošním roce je tomu jinak. Celá akce bude pojata pekelsky. Trolejbus bude vyzdoben do čertovských barev a vládnout mu budou pekelníci, na které bude dohlížet ze svého křesla Lucifer. Tomu se už nyní plní kniha hříchů, a pokud si myslíte, že i vaše dítko by mělo v knize být, stačí přinést papírek se seznamem neřestí vašich ratolestí. Na děti a jejich říkanky a básničky se těší Mikuláš s Andílkem, kteří chystají bohatou sladkou nadílku, akci přiblížila Jana Dvořáková. Těšíme se na setkání s vámi :-)

Pekelná jízda začíná v 15:30 hod ve Všebořicích a pak dále pokračuje dle jízdního řádu. 

Jízdní řád je pouze orientační.

V průběhu pekelné jízdy aneb Mikuláš v MHD budou pořizovány náhodné fotografické záběry, na základě oprávněného zájmu Dopravního podniku pro tiskové účely. Pro tento účel používané záběry povoluje Nařízení EU a Nový občanský zákoník. Veškeré informace o ochraně osobních údajů jsou na www.dpmul.czSMS JÍZDENKA

Pro nákup částečně integrované mobilní jízdenky - tzv. SMS jízdenky pošlete SMS zprávu ve tvaru MDJ na číslo 90206. Jízdenka stojí 23 Kč (+ cena SMS zprávy dle Vašeho tarifu u operátora), je přestupní a platí 60 minut na linkách MHD a PAD pouze v zóně 101 Ústí nad Labem a neplatí u železničních dopravců. Jízdní doklady jsou platné na linkách MHD a PAD pouze v zóně 101 Ústí nad Labem a neplatí u železničních dopravců. 

Daňový doklad k SMS jízdence si můžete vytisknout na www.smsjizdenky.cz.