Informační centrum

Zákaznické a informační centrum a hlášení poruch veřejného osvětlení

Kontaktní adresa:

Revoluční 26
401 11  Ústí nad Labem

Telefon:

800 100 613

E-mail:

info(zavináč)dpmul.cz

Otevírací doba:

pondělí – pátek:
6:00 - 18:00

sobota - neděle
zavřeno

Bezplatná infolinka (slouží i k hlášení poruch na veřejném osvětlení):

800 100 613


 

Dopravní dispečink

Telefon:

475 211 547

Tisková zpráva

20.9.2022
Vzdělávání zaměstnanců

Ústí nad Labem – Dopravní podnik města Ústí nad Labem a.s. v rámci projektu, který je spolufinancován z Evropského sociálního fondu, vzdělává řidiče MHD.

,,Rozvoj a další vzdělávání zaměstnanců je pro DP velice důležitá součást rozvoje zaměstnanců. Konkrétně tento projekt je zaměřen na řidiče autobusů a trolejbusů, kteří si vyzkoušeli techniku bezpečné jízdy. Konkrétně se jedná o vyhýbací manévr bez použití brzd, správnou techniku brždění na mokrém a simulovaném zmrzlém povrchu, krizové brždění, různé manévry při jízdě z kopců, techniku nájezdu a průjezdu v kluzké zatáčce a další. V rámci celého kurzu je i školení základů první pomoci,“ více přiblížila výkonná ředitelka Dopravního podniku města Ústí nad Labem Simona Mohacsi.

Celá akce se pořádá na Autodromu v Mostě. Polygon se rozkládá na ploše 13 hektarů a bude pokračovat do konce září tohoto roku. Díky svému vybavení a metodice výcviku se mostecký Autodrom řadí mezi nejmodernější areály ve střední Evropě.

Akce se pořádá v rámci projektu z fondů EU POVEZ II (Podpora odborného vzdělávání zaměstnanců II). Je spolufinancována z Evropského sociálního fondu a státního rozpočtu ČR
a realizována Úřadem práce České republiky.

SMS JÍZDENKA

Pro nákup částečně integrované mobilní jízdenky - tzv. SMS jízdenky pošlete SMS zprávu ve tvaru MDJ na číslo 90206. Jízdenka stojí 23 Kč (+ cena SMS zprávy dle Vašeho tarifu u operátora), je přestupní a platí 60 minut na linkách MHD a PAD pouze v zóně 101 Ústí nad Labem a neplatí u železničních dopravců. Jízdní doklady jsou platné na linkách MHD a PAD pouze v zóně 101 Ústí nad Labem a neplatí u železničních dopravců. 

Daňový doklad k SMS jízdence si můžete vytisknout na www.smsjizdenky.cz.