Informační centrum

Zákaznické a informační centrum a hlášení poruch veřejného osvětlení

Kontaktní adresa:

Revoluční 26
401 11  Ústí nad Labem

Telefon:

800 100 613

E-mail:

info(zavináč)dpmul.cz

Otevírací doba:

pondělí – pátek:
6:00 - 18:00

sobota - neděle
zavřeno

Bezplatná infolinka (slouží i k hlášení poruch na veřejném osvětlení):

800 100 613


 

Dopravní dispečink

Telefon:

475 211 547

Ticket Pack - balíček zvýhodněných vstupenek

1.7.2021
Ústí nad Labem - Na Lidickém náměstí proběhla tisková konference u příležitosti představení nového projektu Ticket Pack - Ústí jednoduše.

Město Ústí nad Labem ve spolupráci s Dopravním podnikem, Muzeem, Městskými službami a Zoologickou zahradou připravilo pilotní projekt prodeje zvýhodněného balíčku vstupenek TicketPack „Ústí jednoduše“.

Cílem zavedení zvýhodněného balíčku vstupenek je podpora cestovního ruchu na Ústecku. TicketPack má usnadnit turistům příjemné strávení dovolené a zároveň zvýšit návštěvnost jednotlivých turistických cílů,“ uvedl náměstek primátora Mgr. Tomáš Vlach.

Balíček vstupenek je určen primárně pro turisty a návštěvníky města, kteří se zde rozhodnou strávit svůj volný čas. Ze statistik ČSÚ vyplývá, že počet návštěvníků města má stoupající tendenci, průměrný počet přenocování se ale dlouhodobě pohybuje na úrovni 2 nocí s mírnými výkyvy v jednotlivých letech (odpovídá tomu pobyt na víkend). Záměrem tohoto pilotního projektu je tedy naopak návštěvníky ve městě udržet déle, a průměrný počet přenocování tak navýšit.

Vstupenky jsou zvýhodněny 30% slevou oproti běžnému vstupnému pro dospělého a dítě. V rámci balíčku je možné navštívit zoologickou zahradu, městské muzeum, zrcadlové bludiště na Větruši, koupaliště v Brné a svézt se lanovou dráhou.

Zvýhodněný balíček vstupenek je k zakoupení v aplikaci SEJF, která je zdarma ke stažení
na App Store a Google Play. V aplikaci lze rovněž zaplatit jízdné v MHD nebo parkovné v Ústí nad Labem.

Balíček je možné koupit a uplatnit v období od 1. 7. do 15. 9. 2021 a vstupenky jsou platné 7 kalendářních dnů. Cena zvýhodněného balíčku činí 263 Kč pro dospělého a 165 Kč pro dítě. Zákazník se vstupenkou v mobilním telefonu prokáže na pokladnách jednotlivých cílů.

Podobné projekty na podporu cestovního ruchu fungují nebo vznikají v celé ČR (i s ohledem na dopady spojené s omezeními během koronavirové pandemie) a všichni věříme, že tento produkt bude turisty hojně využíván.

 

 

SMS JÍZDENKA

Pro nákup částečně integrované mobilní jízdenky - tzv. SMS jízdenky pošlete SMS zprávu ve tvaru MDJ na číslo 90206. Jízdenka stojí 22 Kč (+ cena SMS zprávy dle Vašeho tarifu u operátora), je přestupní a platí 60 minut na linkách MHD a PAD pouze v zóně 101 Ústí nad Labem a neplatí u železničních dopravců. Jízdní doklady jsou platné na linkách MHD a PAD pouze v zóně 101 Ústí nad Labem a neplatí u železničních dopravců. 

Daňový doklad k SMS jízdence si můžete vytisknout na www.smsjizdenky.cz.