Informační centrum

Zákaznické a informační centrum a hlášení poruch veřejného osvětlení

Kontaktní adresa:

Revoluční 26
401 11  Ústí nad Labem

Telefon:

800 100 613

E-mail:

info(zavináč)dpmul.cz

Otevírací doba:

pondělí – pátek:
6:00 - 18:00

sobota - neděle
zavřeno

Bezplatná infolinka (slouží i k hlášení poruch na veřejném osvětlení):

800 100 613


 

Dopravní dispečink

Telefon:

475 211 547

Tisková zpráva

19.3.2021
Ústecké srdíčkové poselství zdravotníkům

Ústí nad Labem – Město Ústí nad Labem zaplaví srdíčka, která budou vylepená v autobusech a trolejbusech městské hromadné dopravy.

Srdíčka jsou dílem žáků z ústeckých základních škol, které tímto způsobem posílají poděkování a podporu všem zdravotníkům v jejich náročné práci. „Je to poselství našich dětí a jejich rodičů i prarodičů. Všichni vnímáme náročnou práci sestřiček i lékařů a tímto způsobem chceme říci: Vydržte a děkujeme, my stojíme za vámi. Děkuji školám, které se připojily k projektu, jsme na všechny děti pyšní,“ uvedl primátor Petr Nedvědický. Za celou akcí se skrývá nápad pedagogického sboru Základní školy Neštěmická, která vyzvala všechny žáky s rodiči a oslovila i ostatní základní školy. „Hned v první várce jsme dostali od dětí stovky srdíček, která budou postupně vylepena v autobusech a trolejbusech,“ sdělila Marie Čápová.

Společně chceme za celé město všem vzkázat: Děkujeme za vaši práci! 

SMS JÍZDENKA

Pro nákup částečně integrované mobilní jízdenky - tzv. SMS jízdenky pošlete SMS zprávu ve tvaru MDJ na číslo 90206. Jízdenka stojí 22 Kč (+ cena SMS zprávy dle Vašeho tarifu u operátora), je přestupní a platí 60 minut na linkách MHD a PAD pouze v zóně 101 Ústí nad Labem a neplatí u železničních dopravců. Jízdní doklady jsou platné na linkách MHD a PAD pouze v zóně 101 Ústí nad Labem a neplatí u železničních dopravců. 

Daňový doklad k SMS jízdence si můžete vytisknout na www.smsjizdenky.cz.