Informační centrum

Zákaznické a informační centrum a hlášení poruch veřejného osvětlení

Kontaktní adresa:

Revoluční 26
401 11  Ústí nad Labem

Telefon:

800 100 613

E-mail:

info(zavináč)dpmul.cz

Otevírací doba:

pondělí – pátek:
6:00 - 18:00

sobota - neděle
zavřeno

Bezplatná infolinka (slouží i k hlášení poruch na veřejném osvětlení):

800 100 613


 

Dopravní dispečink

Telefon:

475 211 547

Bezpečněji - dvoufaktorově

Vážení cestující, do portálu předplacené karty www.kartabezuctu.cz se od 16. listopadu budete přihlašovat bezpečněji – dvoufaktorově. To znamená, že kromě přístupového jména a hesla budete vstup potvrzovat ještě SMS klíčem.

Zkontrolujte si své údaje

Když se 16. listopadu přihlásíte do portálu předplacené karty, zobrazí se vyskakovací okno s Vašimi profilovými údaji: e-mail, tel. číslo, heslo pro komunikaci, tel. číslo pro pasivní přístup. Zkontrolujte, zda jsou údaje aktuální a případně je upravte.

Detailnější informaci najdete v odpovědi na níže položené dotazy nebo nám můžete i zavolat na číslo 495 800 665.
 
Zároveň prosím počítejte s tím, že 13. až 15. listopadu probíhá plánovaná odstávka portálu.
 
Vaše předplacená karta
 
Jak funguje dvoufaktorové přihlášení?

  1. Do portálu zadáte své přihlašovací údaje: číslo karty nebo e-mail a heslo
  2. Na mobil vám přijde ověřovací SMS klíč, přepište ho do portálu
  3. Hotovo, jste přihlášeni

Které údaje si musím aktualizovat při přechodu na dvoufaktorovou autentizaci?

  • Profilový e-mail – E-mailová adresa, kterou se přihlašujete do portálu předplacené karty a kam vám přijde nové heslo, pokud původní zapomenete.
  • Profilové telefonní číslo – Na toto číslo vám posíláme aktivační kód a SMS klíče pro přihlášení do portálu nebo změny nastavení. Pokud ztratíte Profilové telefonní číslo, změníte si ho z bezpečnostních důvodů jedině na pobočce ČSOB.
  • Heslo pro komunikaci – Shodné heslo pro všechny vaše dosud přidané karty, které nahrazuje dosavadní bezpečnostní otázku a odpověď na otázku. Heslo si kdykoli změníte v menu „Moje karty“.
  • Telefonní číslo pro pasivní přístup (pokud máte) – Číslo pro uživatele vaší karty, který má do portálu pasivní přístup, např. vaše dítě. Na toto číslo mu bude chodit SMS klíč pro potvrzení vstupu do portálu.

 

SMS JÍZDENKA

Pro nákup částečně integrované mobilní jízdenky - tzv. SMS jízdenky pošlete SMS zprávu ve tvaru MDJ na číslo 90206. Jízdenka stojí 22 Kč (+ cena SMS zprávy dle Vašeho tarifu u operátora), je přestupní a platí 60 minut na linkách MHD a PAD pouze v zóně 101 Ústí nad Labem a neplatí u železničních dopravců. Jízdní doklady jsou platné na linkách MHD a PAD pouze v zóně 101 Ústí nad Labem a neplatí u železničních dopravců. 

Daňový doklad k SMS jízdence si můžete vytisknout na www.smsjizdenky.cz.