Informační centrum

Zákaznické a informační centrum

Kontaktní adresa:

Revoluční 26
401 11  Ústí nad Labem

Telefon:

475 258 183

E-mail:

Otevírací doba:

pondělí – pátek:
6:00 - 18:00

sobota

7:00 - 12:00

Bezplatná infolinka:

800 100 613


 

Dopravní dispečink

Telefon:

475 211 547

Kupón na MHD z pohodlí domova

9.10.2017
Kupujete si časový kupón na MHD a nebaví vás stát u přepážky? Pak je tu SEJF.

Už žádné karty ani jízdenky, mějte kupón ve vašem mobilním telefonu. Nyní máte možnost ONLINE nákupu časových kupónů pro zónu 101.

Uživatelé chytrých telefonů mají nyní k dispozici multifunkční platební nástroj, který umí víc než jen platit. Platforma SEJF rozšiřuje možnosti bezhotovostního a bezkontaktního placení jízdenek pro jednotlivou jízdu a časových kupónů platných na linkách městské hromadné dopravy a linkách dopravců zapojených do systému Doprava ústeckého kraje v zóně 101 Ústí nad Labem, mimo linek Českých drah. Kromě zakoupení jízdenek pro jednotlivou jízdu lze v našem e-shopu provádět vlastní registraci zákazníka a nákup časových kupónů platných pro zónu 101 Ústí nad Labem (stejně jako v zákaznickém centru DP v Revoluční ul. 26, Ústí nad Labem). Zakoupit kupón tak můžete prostřednictvím platební brány, z pohodlí domova. Váš kupón se pak objeví ve Vašem mobilním telefonu, v aplikaci SEJF.

V případě ztráty nebo odcizení Vašeho zařízení se nemusíte obávat, že o časový kupón přijdete. V novém telefonu si znovu nainstalujete SEJF a získáte opět přístup k penězům i k časovému kupónu, které jste si do sejfu vložili. 

Navštivte náš e-shop SEJF pro podrobnější informace.

Více o aplikaci SEJF na www.sejf.cz

 

SMS JÍZDENKA

Pro nákup částečně integrované mobilní jízdenky - tzv. SMS jízdenky pošlete SMS zprávu ve tvaru MDJ na číslo 90206. Jízdenka stojí 20 Kč
(+ cena SMS zprávy dle Vašeho tarifu u operátora), je přestupní a platí 60 minut jen v zóně 101 a to jak u spojů Dopravního podniku města Ústí nad Labem a.s., (DPmÚL), tak u spojů Dopravců Ústeckého kraje (DÚK). Nelze jí využít u vlaků Českých drah. 

Daňový doklad k SMS jízdence si můžete vytisknout na www.smsjizdenky.cz.